Oferta pracy / PRACOWNIK OBSŁUGI PRODUKCJI

Firma ET Promo poszukuje młodych, zmotywowanych i zangażowanych osób na stanowisko: Pracownika Obsługi Produkcji w siedzibie firmy w Łodzi przy ulicy Nowe Sady 19

Opis stanowiska:
  • dostarczanie towaru do działu produkcji,
  • pomoc w rozmieszczeniu towaru na produkcji,
  • obsługa ręcznego wózka paletowego,
  • zapewnienie ciągłości produkcji,
  • proste prace pomocnicze na produkcji.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • nie oczekujemy doświadczenia !
Co oferujemy:
  • praca w systemie 2 zmianowym,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy,
  • pakiety sportowe,
  • kwartalne nagrody rzeczowe,
  • dodatkowo ubezpieczenie grupowe na życie,
  • posiłek na terenie firmy,
  • praca od zaraz.
Informacje dodatkowe:
Osoby zainteresowane wysłaniem swojego CV przez aplikacje dołączoną na stronie internetowej www.etpraca.pl, wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzenia 2016/679 oraz ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz.1000).
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyślij nam swoje CV /On line.